Komu jsem už pomohla?

V průběhu své praxe jsem poskytovala právní služby mnoha klientům, a to jak jednotlivcům, tak obchodním společnostem a jiným právnickým osobám. Mnozí z nich se za mnou opakovaně vracejí, s celou řadu klientů spolupracuji již několik let.

Při výběru advokáta pro řešení právních záležitostí týkajících se koupě bytu jsem se mimo jiné obrátil i na paní JUDr. Krejzovou. Na rozdíl od ostatních spolupráci nezačala zasláním ceníku, ale velmi příjemným způsobem navrhla možnosti spolupráce a rovnou přidala několik rad a tipů k již zaslanému dokumentu.  Její profesionalita, odbornost a schopnost rychle reagovat mě přesvědčily k delší spolupráci a její služby opět v budoucnu rád využiji. 

 

Petr Svoboda, Praha

Pro pana Svobodu jsem revidovala veškerou dokumentaci související s převodem nemovitostí a poskytla mu i související právní poradenství ohledně možných rizik plynoucích z převodu.

Právní služby paní JUDr. Gabriely Krejzové jsme si našla na internetu a po celou dobu jsme komunikovaly velice zdvořile, ale flexibilně – pouze přes email nebo telefonicky. Uspořily jsme hodně času, spolupracovaly jsme věcně tak, co si dané zadání vyžádalo. Paní doktorka mi nabídla možnosti řešení s jejich možnými důsledky. Současně mi doporučila nejlepší postup. Tedy naprosto ideální právní podpora a hlavně zpracování pro aktuální cíl. Paní doktorka ve mě získala svou novou klientku a její služby jsem již měla možnost s důvěrou doporučit.

Ing. Jana Bobysudová, Praha

Paní inženýrce jsem poskytla právní poradenství týkající se problematiky nájmu a následně jsem jí sepsala příslušné dokumenty.

Při koupi rodinného domu jsme byli chvílemi bezradní. Opakovaně jsme si pročítali rezervační smlouvu a kupní smlouvu a v bezesných nocích promýšleli varianty, které ve smlouvách vyřešené nebyly nebo byly nápadně v náš neprospěch. Při naší soukromé snaze znění smluv narovnat jsme došli s protistranou do patové situace a z koupě málem sešlo.

Poté jsme kontaktovali paní advokátku Krejzovou. Ta s pečlivostí sobě vlastní smlouvy detailně pročetla a zrevidovala znění smluv. V některých bodech nám tím výrazně pomohla prosadit naše práva, v některých bodech nám naopak trpělivě vysvětlila, že se dané varianty vývoje nemusíme obávat a tím vlastně odblokovala jednání. V týdnech po podpisu rezervační smlouvy jsme se na ni ještě několikrát telefonicky obrátili, stále měla případ dokonale v hlavě a ochotně řešila naše další obavy.
V životě jsme zažili služby více právníků, ale paní Krejzová je nejlepší!

Rodina Vicherkova, Praha 10

Manželům Vicherkovým jsem revidovala rezervační i kupní smlouvu na koupi rodinného domu a poskytovala právní poradenství ohledně otázek s tím souvisejících. Jsem ráda, že byli spokojeni a děkuji za milou referenci.

JUDr. Krejzová mi pomohla s převodem bytu. Sepsala kupní smlouvu, ověřila podpisy, vše podala na katastr a zajistila i úschovu kupní ceny. Děkuji za perfektní a rychlou práci, byl jsem nadmíru spokojen. Pokud budu v budoucnu potřebovat já nebo někdo z mých přátel advokátní služby, vím na koho se obrátit nebo koho doporučit.

Václav Pokorný, Říčany

Panu Pokornému jsem poskytla komplexní služby při převodu nemovitostí včetně advokátní úschovy kupní ceny i listin. Sepsala jsem tedy kupní smlouvu i návrh na vklad do katastru nemovitostí, ověřila podpisy smluvních stran, podala návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí a po úspěšném provedení vkladu vyplatila peníze z advokátní úschovy. Většinu věcí jsme vyřešili online, pouze za účelem podpisu smluvní dokumentace jsme se jednou sešli osobně a dál už se pan Pokorný nemusel o nic starat.

Poprosil jsem paní doktorku o vyhotovení darovací smlouvy. Vše proběhlo rychle a k mé spokojenosti. Přepsání nemovitosti na katastru bylo bez jakýchkoliv problémů, za což jí patří vřelé díky. Určitě ji oslovím, když budou v budoucnu potřebovat právní pomoc.

Leoš P., Hostín

Pro pana Leoše jsem vypracovala darovací smlouvu a návrh na vklad do katastru nemovitostí. Veškeré podklady jsem mu připravila tak, aby k převodu došlo na první dobrou.

Oslovila jsem paní advokátku Gabrielu Krejzovou  z důvodu rychlého zkontrolování smlouvy, kterou jsem potřebovala následující den podepsat. Na internetu jsem našla její webové stránky, které mne zaujaly. S paní advokátkou jsem se rychle domluvila, byla vstřícná a tak ještě večer, po zaslání smlouvy jsem měla v emailu její doporučení na úpravu smlouvy. Posléze jsem ji ještě jednou oslovila, aby mně zkontrolovala další smlouvy.  Musím napsat, že paní advokátka je vstřícná, profesionální a snaží se pro svého klienta udělat maximum.
Určitě ráda, pokud bude potřeba, využiji jejích služeb.

Ivana Leflerová, Praha 4

Pro paní Leflerovou jsem revidovala postupně několik smluv. Jsem ráda, že byla s mými službami spokojená.

S JUDr. Krejzovou spolupracujeme již 6 let. Paní doktorka nám pomáhá s různými právními záležitostmi týkající se našeho podnikání. Za dobu naší spolupráce nám vymohla celou řadu pohledávek, když nám naši smluvní partneři nechtěli zaplatit. Někteří z nich zaplatili hned poté, co obdrželi předžalobní výzvu sepsanou paní doktorkou, u jiných došlo k úhradě až na základě soudního rozhodnutí či v rámci exekučního řízení. Od doby zahájení našeho podnikání je advokátní kancelář JUDr. Krejzové třetí advokátní kanceláří, jejíž služby využíváme a konečně jsme spokojeni. Jsem rád, že spolupracujeme právě s JUDr. Krejzovou.

Ing. Michal Kolář, jednatel ESK Group CZ, s.r.o.

Panu Ing. Kolářovi a jeho společnosti ESK Group CZ, s.r.o. poskytuji právní služby již celou řadu let. Jsem ráda, že se na mě s důvěrou obrací opakovaně s nejrůznějšími záležitostmi, které musí při podnikání řešit. Překážkou není ani to, že jeho společnost sídlí v Děčíně. Spolupráce s touto společností je ukázkovým příkladem toho, že právní služby lze bez problémů poskytovat online. Drtivou většinu záležitostí řešíme s panem Ing. Kolářem mailem či telefonicky.

Oslovil jsem paní advokátku v záležitosti mého rozvodu. Přestože jsem si v té době absolutně nedokázal představit, že bychom se mohli s manželkou dohodnout na všech otázkách s rozvodem spojených (dělení majetku, péče o děti atd.), nakonec se nám právě i díky zapojení JUDr. Krejzové podařilo najít společnou řeč, rozvod tedy proběhl rychle a relativně v klidu. Služby paní advokátky rozhodně doporučuji.

Mgr. Pavel N., Praha 4

Když ke mně pan Pavel poprvé přišel, na tzv. nesporný rozvod to skutečně nevypadalo. Já se však vždy snažím své klienty vést primárně k dohodě, obzvláště pokud se věc týká nezletilých dětí. A skutečně, počáteční rozjitřené emoce opadly a oba manželé se následně dohodli jak na vypořádání společného jmění, tak na péči o děti a výživném. Ušetřili si tak nejen čas a nervy, ale také podstatně snížili výdaje vynaložené za právní zástupce.

Se službami JUDr. Krejzové jsem velice spokojen. Na mé požadavky či dotazy reaguje vždy rychle a operativně. Vše mi velmi detailně a pro laika srozumitelně vysvětlí a probere se mnou další postup se všemi možnými scénáři. Právní služby JUDr. Krejzové mohu vřele doporučit.

Michal K., Praha 5

Panu Michalovi jsem pomohla s rozvodem jeho manželství a se svěřením dítěte do střídavé péče.

JUDr. Krejzová revidovala rezervační i kupní smlouvy u obou bytů, které jsem kupovala. Její práce byla velice pečlivá, nejen co se týče revize smluv, ale také si rovnou kontrolovala právní závazky na bytech a poskytla mi vyčerpávající konzultace ohledně toho, na co si dát pozor. Obě koupě proběhly bez problémů i přes to, že na prvním bytě byla v době rezervace exekuce a na druhém věcné břemeno dožití.

Vlasta M., Praha 3

Paní Vlastě jsem revidovala smluvní dokumentaci týkající se převodu dvou bytů. Přestože podklady připravené realitní kanceláří nebyly bez chyb, vše jsem opravila případně změnila tak, aby došlo k bezproblémovému převodu nemovitostí na mnou klientu a byly v maximální možné míře ochráněny její práva a zájmy.

Přidejte se k mým spokojeným klientům

Potřebujete právní radu? Dostali jste se do svízelné situace? Sjednejte si osobní konzultaci nebo online právní službu ještě dnes.

Chci právní konzultaci Online právní služby