Komu jsem už pomohla?

V průběhu své praxe jsem poskytovala právní služby mnoha klientům, a to jak jednotlivcům, tak obchodním společnostem a jiným právnickým osobám. Mnozí z nich se za mnou opakovaně vracejí, s celou řadu klientů spolupracuji již několik let.

Při koupi rodinného domu jsme byli chvílemi bezradní. Opakovaně jsme si pročítali rezervační smlouvu a kupní smlouvu a v bezesných nocích promýšleli varianty, které ve smlouvách vyřešené nebyly nebo byly nápadně v náš neprospěch. Při naší soukromé snaze znění smluv narovnat jsme došli s protistranou do patové situace a z koupě málem sešlo.

Poté jsme kontaktovali paní advokátku Krejzovou. Ta s pečlivostí sobě vlastní smlouvy detailně pročetla a zrevidovala znění smluv. V některých bodech nám tím výrazně pomohla prosadit naše práva, v některých bodech nám naopak trpělivě vysvětlila, že se dané varianty vývoje nemusíme obávat a tím vlastně odblokovala jednání. V týdnech po podpisu rezervační smlouvy jsme se na ni ještě několikrát telefonicky obrátili, stále měla případ dokonale v hlavě a ochotně řešila naše další obavy.
V životě jsme zažili služby více právníků, ale paní Krejzová je nejlepší!

Rodina Vicherkova, Praha 10

Manželům Vicherkovým jsem revidovala rezervační i kupní smlouvu na koupi rodinného domu a poskytovala právní poradenství ohledně otázek s tím souvisejících. Jsem ráda, že byli spokojeni a děkuji za milou referenci.

JUDr. Krejzová mi pomohla s převodem bytu. Sepsala kupní smlouvu, ověřila podpisy, vše podala na katastr a zajistila i úschovu kupní ceny. Děkuji za perfektní a rychlou práci, byl jsem nadmíru spokojen. Pokud budu v budoucnu potřebovat já nebo někdo z mých přátel advokátní služby, vím na koho se obrátit nebo koho doporučit.

Václav Pokorný, Říčany

Panu Pokornému jsem poskytla komplexní služby při převodu nemovitostí včetně advokátní úschovy kupní ceny i listin. Sepsala jsem tedy kupní smlouvu i návrh na vklad do katastru nemovitostí, ověřila podpisy smluvních stran, podala návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí a po úspěšném provedení vkladu vyplatila peníze z advokátní úschovy. Většinu věcí jsme vyřešili online, pouze za účelem podpisu smluvní dokumentace jsme se jednou sešli osobně a dál už se pan Pokorný nemusel o nic starat.

Poprosil jsem paní doktorku o vyhotovení darovací smlouvy. Vše proběhlo rychle a k mé spokojenosti. Přepsání nemovitosti na katastru bylo bez jakýchkoliv problémů, za což jí patří vřelé díky. Určitě ji oslovím, když budou v budoucnu potřebovat právní pomoc.

Leoš P., Hostín

Pro pana Leoše jsem vypracovala darovací smlouvu a návrh na vklad do katastru nemovitostí. Veškeré podklady jsem mu připravila tak, aby k převodu došlo na první dobrou.

Oslovila jsem paní advokátku Gabrielu Krejzovou  z důvodu rychlého zkontrolování smlouvy, kterou jsem potřebovala následující den podepsat. Na internetu jsem našla její webové stránky, které mne zaujaly. S paní advokátkou jsem se rychle domluvila, byla vstřícná a tak ještě večer, po zaslání smlouvy jsem měla v emailu její doporučení na úpravu smlouvy. Posléze jsem ji ještě jednou oslovila, aby mně zkontrolovala další smlouvy.  Musím napsat, že paní advokátka je vstřícná, profesionální a snaží se pro svého klienta udělat maximum.
Určitě ráda, pokud bude potřeba, využiji jejích služeb.

Ivana Leflerová, Praha 4

Pro paní Leflerovou jsem revidovala postupně několik smluv. Jsem ráda, že byla s mými službami spokojená.

S JUDr. Krejzovou spolupracujeme již 6 let. Paní doktorka nám pomáhá s různými právními záležitostmi týkající se našeho podnikání. Za dobu naší spolupráce nám vymohla celou řadu pohledávek, když nám naši smluvní partneři nechtěli zaplatit. Někteří z nich zaplatili hned poté, co obdrželi předžalobní výzvu sepsanou paní doktorkou, u jiných došlo k úhradě až na základě soudního rozhodnutí či v rámci exekučního řízení. Od doby zahájení našeho podnikání je advokátní kancelář JUDr. Krejzové třetí advokátní kanceláří, jejíž služby využíváme a konečně jsme spokojeni. Jsem rád, že spolupracujeme právě s JUDr. Krejzovou.

Ing. Michal Kolář, jednatel ESK Group CZ, s.r.o.

Panu Ing. Kolářovi a jeho společnosti ESK Group CZ, s.r.o. poskytuji právní služby již celou řadu let. Jsem ráda, že se na mě s důvěrou obrací opakovaně s nejrůznějšími záležitostmi, které musí při podnikání řešit. Překážkou není ani to, že jeho společnost sídlí v Děčíně. Spolupráce s touto společností je ukázkovým příkladem toho, že právní služby lze bez problémů poskytovat online. Drtivou většinu záležitostí řešíme s panem Ing. Kolářem mailem či telefonicky.

Oslovil jsem paní advokátku v záležitosti mého rozvodu. Přestože jsem si v té době absolutně nedokázal představit, že bychom se mohli s manželkou dohodnout na všech otázkách s rozvodem spojených (dělení majetku, péče o děti atd.), nakonec se nám právě i díky zapojení JUDr. Krejzové podařilo najít společnou řeč, rozvod tedy proběhl rychle a relativně v klidu. Služby paní advokátky rozhodně doporučuji.

Mgr. Pavel N., Praha 4

Když ke mně pan Pavel poprvé přišel, na tzv. nesporný rozvod to skutečně nevypadalo. Já se však vždy snažím své klienty vést primárně k dohodě, obzvláště pokud se věc týká nezletilých dětí. A skutečně, počáteční rozjitřené emoce opadly a oba manželé se následně dohodli jak na vypořádání společného jmění, tak na péči o děti a výživném. Ušetřili si tak nejen čas a nervy, ale také podstatně snížili výdaje vynaložené za právní zástupce.

Se službami JUDr. Krejzové jsem velice spokojen. Na mé požadavky či dotazy reaguje vždy rychle a operativně. Vše mi velmi detailně a pro laika srozumitelně vysvětlí a probere se mnou další postup se všemi možnými scénáři. Právní služby JUDr. Krejzové mohu vřele doporučit.

Michal K., Praha 5

Panu Michalovi jsem pomohla s rozvodem jeho manželství a se svěřením dítěte do střídavé péče.

JUDr. Krejzová revidovala rezervační i kupní smlouvy u obou bytů, které jsem kupovala. Její práce byla velice pečlivá, nejen co se týče revize smluv, ale také si rovnou kontrolovala právní závazky na bytech a poskytla mi vyčerpávající konzultace ohledně toho, na co si dát pozor. Obě koupě proběhly bez problémů i přes to, že na prvním bytě byla v době rezervace exekuce a na druhém věcné břemeno dožití.

Vlasta M., Praha 3

Paní Vlastě jsem revidovala smluvní dokumentaci týkající se převodu dvou bytů. Přestože podklady připravené realitní kanceláří nebyly bez chyb, vše jsem opravila případně změnila tak, aby došlo k bezproblémovému převodu nemovitostí na mnou klientu a byly v maximální možné míře ochráněny její práva a zájmy.

Jsem truhlář a řemeslu rozumím. Jenže jsem nepočítal s tím, že se setkám s lidmi, kterým poctivost nic neříká a za odvedenou práci mi nezaplatí. Doktorka Krejzová mi pomohla nejen dotlačit několik dlužníků k zaplacení, ale pomohla mi i předělat smlouvy tak, abych se už do budoucna nemusel strachovat o živobytí.

Martin S., Praha

Pan Martin je velmi šikovný člověk, ale na papírování ho moc neužilo. Přesto se nám podařilo vyvinout dostatečný tlak tak, aby mu jeho dlužníci zaplatili. Měli jsme i trochu štěstí. Abychom se podobné situaci do budoucna vyhnuli, sestavili jsme vzory smluv, které svým zákazníkům nyní předkládá.

Na JUDr. Krejzovou jsem se obrátil s žádostí o pomoc s výmazem zástavního práva váznoucího na mém bytě z katastru nemovitostí. Paní doktorka mi připravila veškeré potřebné dokumenty tak, vše prošlo katastrem hladce a letité zástavní právo bylo vymazáno. Právní služby JUDr. Krejzové mohu vřele doporučit.

Ing. Michal Steiner, Praha 3

Panu inženýrovi jsem pomohla vyřešit poněkud nestandardní situaci, kdy mu na bytě ne jeho vinou vázlo staré zástavní právo, které už mělo být dávno smazáno předchozím vlastníkem bytu, ale nestalo se tak.

Přidejte se k mým spokojeným klientům

Potřebujete právní radu? Dostali jste se do svízelné situace? Sjednejte si osobní konzultaci nebo online právní službu ještě dnes.

Chci právní konzultaci Online právní služby